Захист кваліфікаційних робіт

На главную / Студенту

Розклад

захисту дипломних проєктів (робіт) студентами факультету низькотемпературної техніки та інженерної механіки за СВО «магістр» освітня програма «Холодильні машини і установки», «магістр» освітня програма «Суднові холодильні установки і системи кондиціювання», «магістр» освітня програма «Холодильні машин , установки і кондиціювання повітря» та за СВО «бакалавр» спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» освітня програма «Енергомашинобудування»

14 червня 2021р.

ПІБ

СВО

Форма навчання

Керівник проєкту (роботи)

1

Черноіваненко А.Г.

магістр

заочна

Желіба Ю.О.

2

Панарін О.Л.

магістр

заочна

Зімін О.В.

3

Савін І.О.

магістр

заочна

Желіба Ю.О.

Трандафілов В.В.

4

Горбаньов С.В.

бакалавр

денна

Трандафілов В.В.

5

Кравченко Я.В.

бакалавр

денна

Трандафілов В.В.

15 червня 2021р.

ПІБ

СВО

Форма навчання

Керівник проєкту (роботи)

1

Ервін Гомберг

магістр

заочна

Хмельнюк М.Г.

Остапенко О.В.

2

Коваленко А.Є.

магістр

заочна

Желіба Ю.О.

3

Куманський П.О.

магістр

заочна

Яковлева О.Ю.

4

Несен Р.В.

магістр

заочна

Яковлева О.Ю.

5

Волянський А.О.

магістр

денна

Желіба Ю.О.

Трандафілов В.В.

6

Іщенко В.В.

магістр

денна

Хмельнюк М.Г.

Остапенко О.В.

16 червня 2021р.

ПІБ

СВО

Форма навчання

Керівник проєкту (роботи)

1

Користа В.Ю.

магістр

денна

Когут В.О.

2

Птащук О.О.

магістр

денна

Когут В.О.

3

Фортуна Д.С.

магістр

денна

Хмельнюк М.Г.

Остапенко О.В.

4

Шумський О.А.

магістр

денна

Хмельнюк М.Г.

5

Міньков Г.В.

магістр

денна

Яковлева О.Ю.

6

Мазін М.В.

магістр

денна

Желіба Ю.О.

7

Басов А.М.

магістр

денна

Жихарєва Н.В.

8

Кошельник Я.В.

магістр

денна

Жихарєва Н.В.

17 червня 2021р.

ПІБ

СВО

Форма навчання

Керівник проєкту (роботи)

1

Черненко А.О.

бакалавр

денна

Остапенко О.В.

2

Вінніков Д.П.

бакалавр

денна

Остапенко О.В.

3

Парафіленко Д.А.

бакалавр

денна

Остапенко О.В.

4

Ахметянов А.А.

бакалавр

денна

Яковлева О.Ю.

5

Карпенко А.О.

бакалавр

денна

Яковлева О.Ю.

6

Малиновський Ю.О.

бакалавр

денна

Яковлева О.Ю.

18 червня 2021р.

ПІБ

СВО

Форма навчання

Керівник проєкту (роботи)

1

Скоріна А.О.

бакалавр

денна

Остапенко О.В.

2

Сергеєв П.В.

бакалавр

денна

Остапенко О.В.

3

Овчінніков М.К.

бакалавр

денна

Яковлева О.Ю.

4

Остапенко Д.О.

бакалавр

денна

Жихарєва Н.В.

5

Роботько М.Ю.

бакалавр

денна

Жихарєва Н.В.

6

Баланський А.П.

бакалавр

денна

Когут В.О.

7

Кобушкін С.І.

бакалавр

денна

Когут В.О.

22 червня 2021р.

ПІБ

СВО

Форма навчання

Керівник проєкту (роботи)

1

Красун В.В.

бакалавр

заочна

Остапенко О.В.

2

Кравченко В.О.

бакалавр

заочна

Остапенко О.В.

3

Лісогор В.І.

бакалавр

заочна

Яковлева О.Ю.

4

Рафальський Я.О.

бакалавр

заочна

Яковлева О.Ю.

5

Курманенко Ю.А.

бакалавр

заочна

Яковлева О.Ю.

6

Самсонюк А.М.

бакалавр

заочна

Яковлева О.Ю.

7

Батіст М.С.

бакалавр

заочна

Остапенко О.В.

Комплексні роботи

8

Кружилов В.Г.

бакалавр

денна

Жихарєва Н.В.

9

Афанасенко В.О.

бакалавр

денна

Когут В.О.

23 червня 2021р.

ПІБ

СВО

Форма навчання

Керівник проєкту (роботи)

1

Проворний О.А.

бакалавр

заочна

Піщанська Н.О.

2

Карамишев С.Ю.

бакалавр

заочна

Піщанська Н.О.

3

Свистун А.І.

бакалавр

заочна

Піщанська Н.О.

4

Петровський Д.В.

бакалавр

заочна

Трандафілов В.В.

5

Подгорна Т.І.

бакалавр

заочна

Трандафілов В.В.

6

Григорів М.С.

бакалавр

заочна

Трандафілов В.В.

7

Мілованов К.В.

бакалавр

заочна

Трандафілов В.В.

24 червня 2021р.

ПІБ

СВО

Форма навчання

Керівник проєкту (роботи)

1

Борисов Я.А.

бакалавр

заочна

Трандафілов В.В.

2

Авакумов А.В.

бакалавр

заочна

Жихарєва Н.В.

3

Цупкін С.А.

бакалавр

заочна

Жихарєва Н.В.

25 червня 2021р.

ПІБ

СВО

Форма навчання

Керівник проєкту (роботи)

1

Войтенко О.С.

магістр

заочна

Когут В.О.

2

Кіценко А.М.

магістр

заочна

Когут В.О.

3

Заруба Г.Г.

бакалавр

денна

Морозюк Л.І.

4

Мовчан В.В.

бакалавр

денна

Морозюк Л.І.

Грудка Б.Г.

5

Брошко І.Г.

бакалавр

денна

Морозюк Л.І.

Грудка Б.Г.

6

Будник С.С.

бакалавр

денна

Морозюк Л.І.

Грудка Б.Г.

7

Гайдаржи С.В.

бакалавр

денна

Морозюк Л.І.

Грудка Б.Г.

8

Лебедєв М.С.

бакалавр

денна

Цветковська Л.Н.

9

Борисов Р.С.

бакалавр

денна

Морозюк Л.І.